Fotograf dziecięcy i rodzinny, na chrzest | Warszawa i okolice »

Sesja rodzinna

O sesji

Sesja rodzinna to emocje, bliskość, więzi, relacje. Podczas sesji wykonuję portrety dzieciom, ale także ujęcia wspólne z rodzicami, które są najwspanialszą pamiątką rodzinną. Ujęcia na których widać Waszą miłość, szczęście czy dumę ze wspaniałych dzieciaków, a także wspólnie spędzone chwile pełne radości i zabawy.

Gdzie

W Twoim domu lub w plenerze.

Ile trwa sesja

2-3 godziny w zależności od pakietu

Jak się przygotować?

Do sesji przygotuj dla dziecka kilka zestawów ubrań, wspólnie zastanowimy się które wybrać. Mile widziane jeansy, ogrodniczki, kolorowe sukienki, ubranka w żywych kolorach. Staraj się unikać dużych napisów, logo czy nadruków na ubrankach, które na zdjęciu będą przykuwały wzrok i odciągały uwagę od dziecka. Ale najważniejsze żeby dziecko dobrze czuło się w wybranym ubranku. Dobrze jeśli ubrania wszystkich członków rodziny będą pasowały do siebie.

Opinie o mnie – kliknij

 
 

Sesja w prezencie

Sesja rodzinna to może być także niepowtarzalnym prezentem dla kogoś bliskiego i jego rodziny. Ze zdjęć z sesji rodzinnej można stworzyć kalendarz dla swojej rodziny czy w prezencie  Babci i Dziadka.

Jeśli chcesz podarować tę sesję w prezencie, skontaktuj się, a w ramach pakietu przygotuję Ci bezpłatnie eleganckie zaproszenie, które będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie.

 

 

Zobacz przykłady zdjęć z sesji

 
Aby zobaczyć pokaz zdjęć kliknij tutaj
 

 

 

 

.