Fotograf dziecięcy i rodzinny, na chrzest | Warszawa i okolice »

sesja noworodkowa

O sesji

Sesja noworodkowa to sesja szczególna. Tak szczególna jak okres tuż po przyjściu maleństwa na świat. Pierwsze tygodnie życia dziecka, to chwile, które tak szybko mijają, że już po kilku miesiącach nie pamiętamy jak maleńkie było nasze dziecko. A maluszek w tym okresie zmienia się niemal z dnia na dzień.  Dlatego warto wykonać w pierwszych tygodniach życia profesjonalną sesję zdjęciową – najlepiej pomiędzy 5 – 21 dniem życia – w tym okresie, bowiem, sen dziecka jest głęboki, a maluszek większość czasu przesypia i jest mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne. W 4 tyg. życia sen dziecka staje się już bardziej czujny, a na skórze często pojawia się trądzik niemowlęcy.

Jednak jeśli Twoje dziecko jest trochę starsze, a marzysz o sesji, skontaktuj się! Każde dziecko jest inne, wyjątkowe i na pewno powstaną piękne zdjęcia. Podczas sesji fotografuję maluszka, ale także zawsze zachęcam rodziców do wspólnych ujęć, bardzo często takie zdjęcia portretowe dziecka z rodzicami, na których widać uczucia i więź, są najpiękniejszą pamiątką z tego okresu.

 

Kiedy zacząć planować sesję? 

Sesję noworodkową warto zacząć planować w ostatnich tygodniach ciąży, jeszcze przed urodzeniem maluszka, bowiem po narodzinach czas tak szybko mija, że nawet się nie spostrzeżemy jak minął pierwszy miesiąc z życia maleństwa.

 

Gdzie

W Twoim domu

 

Ile trwa sesja

2-3 godziny w zależności od pakietu

Jak przygotować się do sesji?

Dziecko powinno być zdrowe i nakarmione, a pokój w którym odbywać się będzie sesja powinien być nagrzany tak jak do kąpieli. Sesje noworodkowe wykonuję przede wszystkim wykorzystując światło naturalne, a w zależności od potrzeby doświetlam światłem ciągłym. Przy sesjach noworodkowych nie stosuję lamp błyskowych. Wszystkie potrzebne do sesji rekwizyty (kocyki, czapeczki, opaski na główkę) przywożę ze sobą.

Opinie o mnie – kliknij

Sesja w prezencie

Sesja noworodkowa to może być także pięknym i oryginalnym prezentem dziadków, siostry czy kolegów i koleżanek z pracy z okazji narodzin dziecka.

Skontaktuj się, a w ramach pakietu przygotuję Ci bezpłatnie eleganckie zaproszenie, które będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie.

 
 

Zobacz przykłady zdjęć z sesji

Aby zobaczyć pokaz zdjęć maluszków kliknij tutaj

.