Fotograf dziecięcy i rodzinny, na chrzest | Warszawa i okolice »

Sesja niemowlęca

O sesji

W pierwszym roku życia maluszek rozwija się najszybciej w całym swoim życiu i zmienia się niemal z dnia na dzień. Ma także coraz to nowe osiągnięcia: podnosi główkę, pełza, raczkuje, siada, staje, wreszcie chodzi! Warto uwiecznić te niezwykle wzruszające momenty z życia Waszego dziecka.

Charakter sesji uzależniony jest od wieku dziecka oraz od Waszych oczekiwań. Na sesje przywożę wszystko co potrzebne aby stworzyć mini studio u Was w domu (tła, lampy, rekwizyty). Możemy również wykonać kilka zdjęć reportażowych u Was w domu, czy też umówić się w parku albo w lesie. Podczas sesji fotografuję maluszka, ale także zawsze zachęcam rodziców do wspólnych ujęć, bo bardzo często ujęcia portretowe z rodzicami, na których widać czułość i miłość mamy, czy dumę taty sprawiają później dużo radości.

Gdzie

W Twoim domu, w plenerze lub w profesjonalnym studio.

 

Ile trwa sesja

2-3 godziny w zależności od pakietu

 

Jak się przygotować?

Dzieci powinny być zdrowe, nakarmiona i wyspane. Do sesji przygotuj kilka zestawów ubranek, wspólnie zastanowimy się które wybrać. Mile widziane jeansy, ogrodniczki, kolorowe sukienki, ubranka w żywych kolorach. Staraj się unikać dużych napisów, logo czy nadruków na ubrankach, które na zdjęciu będą przykuwały wzrok i odciągały uwagę od dziecka. Ale najważniejsze żeby dziecko dobrze czuło się w ubranku. Wszystkie potrzebne do sesji rekwizyty (kocyki, czapeczki, opaski), przywożę ze sobą. Jeśli maluszek ma ulubioną przytulankę lub zabawkę, również przygotuj ją do sesji.

 

Opinie o mnie – kliknij

 
 

Sesja w prezencie

Sesja niemowlęca może być pięknym i oryginalnym prezentem dla dziecka od dziadków czy rodziców chrzestnych z okazji Chrztu św., czy z okazji pierwszych urodzin.

Skontaktuj się, a w ramach pakietu przygotuję Ci bezpłatnie eleganckie zaproszenie, które będziesz mógł podarować bliskiej Ci osobie.

 
 

 

Zobacz przykłady zdjęć z sesji maluszków

 

Aby zobaczyć pokaz zdjęć kliknij tutaj